Přátelé

Mí přátelé – jsou pro mě moc důležití lidé.

Nelze je seřadit podle významnosti, a tak tedy abecedně. Zároveň se omlouvám všem, které jsem zde neuvedla, ale ne snad z toho důvodu, že by tu bylo málo místa, nebo jste byli méně významní.

  • Alena P. – známe se asi od 5-ti let. To už je pořádně dlouho :o). Alena je třeštidlo, co s ní zažijete, nezažijete s nikým jiným. Dokonce má své slabé chvilky, kdy se chová i normálně :o). Momentálně žije za velkou louží, tak nám zbývá jen emailový kontakt a její návštěvy zde, v domovině. Je správně trhlá, nikdy by jste se s ní nenudili. Takových bezprostředních lidí, kteří Vám na rovinu vpálí všechnu pravdu bez obalu do očí taky moc není. Někdy je to nepříjemné, ale za takové lidi bychom měli být čím vděční a v našem okolí si je hýčkat. Dobrá rada závěrem: poleze-li Vám na nervy, tak zhluboka dýchejte a počítejte do deseti.
  • Hela C. – je pro mě velmi důležitou osobou. Taková „matka pluku“. Chtěla bych alespoň z poloviny být taková, jaká je a mít i takový přístup ke všemu. Vtrhává mi se železnou pravidelností do života jako vichřice, ale díky za to! Líbí se mi její nadšení pro cokoli. Díky ní jsem chodila na keramika, zkusila malování na hedvábí a ubrouskovou techniku a navrtala mě i do korálkování. Co bude příště? Raději se neptám :o).
  • Jiřinka Š. – pro mě hodně důležitý, milý, laskavý človíček, který vždy potěší, poradí, pomůže. Je jedna z milionu a já jsem strašně ráda, že mám tu čest, že ji mám kousek i pro sebe. Takových lidí moc není, lidí nezištných, kteří Vám vždycky pomůžou, víte, že se na ně kdykoli můžete obrátit a spolehnout. Díky její Anetce jsem i „teta“ :o). Jiřinka je pro mě takovým sluncem života.
  • Michal Č. – kamarád. Jsou někteří, kteří na kamarádství mezi mužem a ženou nevěří, ale já ano. Michal je člověk, kterému věřím, můžu s ním probrat všechno, stejně jako on se mnou. Jsem ráda, že ho ve svém životě mám a doufám, že jen tak nezmizí. Lépe řečeno….. mě se jen tak nezbaví :o).
  • Štěpán K. – je kamarádem, milý, šikovný, obětavý chlap, který dokáže se vším pomoci. Chcete-li přednášku o odporových drátech, s radostí se na něj obraťte :o). Jinak život s velorexem musí být prima. Pro nezasvěcené, je to taková ta „tříkolka“ z filmu „Vrchní, prchni!“. Mimo jiné nás seznámila Alena, takže Ali díky, alespoň tě máme s kým pomlouvat :o).
  • ……….a  mnoho dalších :o). Je spousta lidí, které mám ráda, na kterých mi záleží a kteří do mého života patří a mají v něm místo. Opravdových přátel je však málo, kamarádů více a známých, kteří Vás použijí, vyždímají jakou houbu a pak zahodí ještě více, ale od takových se snažím držet hooodně daleko :o).

Lidé bohužel i odcházejí. Jen vzpomínky zůstávají, navždy budou někde v mém srdci. Je to koloběh života, nikdy nekončící. Nic nepomůže smířit se s odchodem blízkého a milovaného člověka, jen čas má tu schopnost, že přežíváme den za dnem dál.  

 

Co o mě mí přátelé říkají?…………. Někdy je lepší žít v blažené nevědomosti :o).