Tvorba

Tak a jsme u toho. Tvorba = závislost. Několikrát jsem se zamýšlela nad tím, že co je pro jiné alkohol, cigarety, drogy, či jiné věci, je pro mě tvoření a sice bezmeznou závislostí. Když vidím korálky, perličky, cokoli, zasvítí mi oči a jdu jak pes po stopě :o). Samozřejmě, že nákup materiálu na tvoření se někdy stane i nákladným koníčkem, ale naštěstí se mi sem tam něco povede i prodat, tak to ještě není taková hrůza :o).

A tím se dostávám k tomu, že kdyby se Vám něco líbilo a chtěli byjste to mít, není to problém. Určitě bychom se domluvili :o). Stejně tak v případě, pokud by se Vám líbila jiná kombinace barev, jiné provedení, nebo máte svoji představu, tak se můžeme zkusit domluvit.

Zde bych také chtěla poděkovat svým věrným zákaznicím - Olince Š. (mimo jiné i za pozvání na výstavy), Martině C., holkám z cukrárny na náměstí, pak v neposlední řadě zprostředkovatelkám Evě V., p.Vojkůvkové, p.Zejdové a květinářství, kde můžu mít trvalou prodejní nástěnku.

 

Nutno podotknout, že co se týče jakéhokoli tvoření, jsem samouk. Prostě, když se mi něco líbí, nebo najdu na něco pěkného návod, tak se snažím to udělat. Metoda pokus-omyl. Byla jsem jednou na kurzu drátování, kde nás učili pouze základy, jak udělat očka, spirálu, různé díly, dílky, dílečky....a stejně už jsem to zapomněla :o).